Přeskočit na hlavní navigaci

GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting a Outsourcing ICT


Projektový management

V oblasti Project Management se zaměřujeme na podporu řízení projektů formou Co-Management nebo převzetím pozice Project Manager. Součástí podpory je i zavádění prvků projektového řízení tam, kde společnosti zatím tento způsob řízení projektů nebo změn neimplementovali.

Pro informace a cenu nás kontaktujte
Náš specialista vám navhrne optimální řešení.

Reference

Naši Projektoví manageři se podíleli na řízení projektů jak v oblasti implementace informačních technologií, tak i v oblasti zavádění nových procesů jako například:

  • Co-Management při výběru a implementaci nového informačního systému pro řízení obchodních aktivit nově vznikající leasingové společnosti ve skupině PPF a.s.
  • Co-Management při řízení transformace dat a procesů do nového informačního prostředí v rámci připravovaného prodeje slovenských aktivit GE Money Bank
  • Project Management při zavádění nového informačního systému pro jednoho z největších prodejců ojetých aut Auto ESA; součástí projektu byl i audit a tvorba nových procesů ve společnosti.
  • Project Management při realizaci projektu elektronického mýtného KAPSCH pro společnost Česká pošta s.p.

Pro více informací nás kontaktujte

Předprodejní Podpora

Máte dotaz? Zavoláme vám. Naši specialisté vás budou kontaktovat v čase, který si určíte.Kdy chcete být kontaktováni?


Pro dotazy můžete také použít kontaktní formulář Kontaktní formulářPrávě se nacházíte: Úvodní stránka » Řešení » Projektový management
Nahoru


Hlavní navigace